125 True True Bacaklar İçin Tonik Jel 75ml //www.lcdb.com.tr/B2C/lcdb.com.tr/Images/Product/ProductZoomImage/27-5130.jpg 27 1 1
Bacaklar İçin Tonik Jel 75ml

Bacaklar İçin Tonik Jel 75ml

115,00 TL
(2)
Adet :
Rahatlatıcı, yatıştırıcı ve canlandırıcı etkilere sahip bitkilerin özlerini bir araya getiren bu jel, özellikle yorgun bacaklar için önerilir. Bacaklarınız aşırı ısı ile şiştiğinde, herhangi bir sabit duruş sonrası, ya da uzun süre oturduktan veya ayakta durduktan sonra yorulduğunda uygulamanızı öneriyoruz. Bu ferahlatıcı jel içerisindeki mentol ve kafur ile bacaklarınızdaki gerilen kasları rahatlatırken, yenileyerek de canlı ve enerjik hissetmenize yardımcı olur. 

Bu jelin içeriğinde mikrodolaşımın düzenlenmesine yardımcı olan bitkiler (hamamelis, marsh mallow vs) bulunmaktadır. Son olarak AOP etiketli saf lavanta esansiyel yağı, ardıç meyveleri ve halk arasında şeytan pençesi olarak bilinen susamgillerden olan bitkinin içeriği ağırlaşmış ve sertleşmiş bacakların yumuşamasına yardımcı olur. Bu ferahlatıcı jel konsantre ve etkili formülü ile size anında ve uzun süreli rahatlama getirecektir. 

Cildinizi saten gibi pürüzsüz bir hale gelmesini desteklerken, kolay emilimli yapısı ile “bu sabah vaktim yok” diye düşündüğünüz zamanlarda bile yapışkan bir his bırakmadan etki eder. Dolayısıyla uygulama sonrasında hemen giyinebilir ve günün temposuna kolaylıkla adapte olabilirisniz.  Aynı şekilde boyun ve sırtta meydana gelen ağrıları ve kulunçları rahatlatmaya yardımcı olur.Pek çok özelliği bir arada bulunduran bu jel mikro dolaşımın düzenlenmesine yardımcı olan bitkiler içerdiğinden romatizmanın da rahatlamasını destekler.  

İçerik ve Bitkisel Özellikleri:
- % 2,4 saf lavanta AOP esansı: yatıştırıcı
- % 74 aloe vera jeli
- % 3 organik gliserin
- % 0,01 doğal kâfur özü: güçlendirici
- % 1 bitkisel skualen
- % 1 organik cadı fındığı ve hatmi yapraklarının özü: bacak incinmelerine karşı
- % 0,1 ardıç meyvesi esansı: anti-romatizmal
- % 1,8 doğal mentol: tazeleyici
- % 0,02 organik şeytan pençesi özü


Az miktarda bacaklarınıza sürün, ayaklardan kalçalara doğru nazik dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın.

Çiğdem Altun

20.06.2016

Bunu yurt dışında bir spa da denedim. Vücut cildim yağlanmaya eğilimli ve sıcaklarda iyice artıyor. Ondan nemlendirici kullanmaktan çekiniyorum, çok ağır geliyor. Masör bu ürünün çok farklı olduğunu söyledi. Dokusu son derece ince ve kolay emilimliydi. Sürer sürmez bir ferahlık yayıldı zaten. Masajın tam rahatlatamadığı yerlerim daha da hafifledi. Hemen aldım tabii. Şimdi güneşten sonra da sürüyorum bütün gece rahat ediyorum.

Pınar Zergiloğlu

20.06.2016

Bu jele bayıldım. Sıcaklarda bazen ne yapacağımı şaşırıyorum. Bir de bacaklarımda şişiyor. Doktorumun tavsiyesiyle aldım. Sürer sürmez ferahlama hissediyorum mentol var çünkü içinde. Bir de şiş bacaklarımda rahatladı. Hep yanımda herkese tavsiye ediyorum.

powered by esproit