Satış Noktaları
   
 
 
 
 
     

275 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ!

LCDB'nin HikayesiProvence’ın tarihi merkezine yerleşmiş olan Le Château du Bois nadide bir şifalı bitki olan saf lavantaları doğaya saygılı bir biçimde geleneksel tarım metodları kullanarak yetiştirmektedir. Harikulade mahsul, otantik lavanta geleneğini koruma ve devam ettirme misyonuna örnek teşkil etmekte ve Provence bölgesini bütün çeşitlilikleri ile temsil etmektedir. Marka felsefemizin kalbinde saf lavantanın meziyetlerinin korunması yatmaktadır. Her bir üründe güzellik ve esenlik veren bir taraf bulunduğunu temin ederiz. Saf lavanta esansımız, en yüksek seviye izlenebilirlik sunan, dünya çapında sadece en iyi kalite içerik ile çalışan aromaterapi uzmanlarınca kullanılmaktadır. “Le Château du Bois” yalnızca Provence’ın saf lavantasının ölçütü olmakla kalmaz, aynı zamanda doğal ve organik kozmetik ürünler alanında bir mükemmeliyet imzasıdır.
Cilde faydalı özellikleri ile ün salmış, son derece yüksek konsantre saf lavanta AOP esansına ek olarak özenle seçilmiş bitki-bazlı içerik ile kendini ayırmaktadır. “Le Château du Bois” güzellik dünyasında ürünlerinin saflığı ve benzersizliği sayesinde istek uyandıran bir istisnadır.
Sizleri Provence’a saf lavanta tutkumuzu paylaşmaya davet ediyoruz.
•Çiçek açmış lavanta tarlasının heyecanlandırıcı keşfi ve damıtma sanatı uzmanlığı için Lagarde d’Apt “Le Château du Bois”da bulunan 350hektarlık mülküne,
•1991 yılında Coustellet’de kurulan, 16. yüzyıldan beri Provence’ın sembolü olan çiçeğin efsanevi hikayesini anlatan Lavanta Müzesi’ne.
lcdb

%10 İndirim Fırsatı

Sitemize üye olun ve ilk alışverişinizde %10 indirim fırsatını kaçırmayın!Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.