86 True True Eklem ve Kaslar için Spor Sonrası Jel //www.lcdb.com.tr/B2C/lcdb.com.tr/Images/Product/ProductZoomImage/5796_2.jpg 29 1 1
Eklem ve Kaslar için Spor Sonrası Jel

Eklem ve Kaslar için Spor Sonrası Jel

250,00 TL
(2)
Adet :

Bu jel spor yapanlar için özel olarak formüle edilmiştir. Spor sonrasında yaşanan kas zedelenmelerini, krampları, şişkinliği ve ağrıların tedavisini detekler. Kuvvetli kulunç ağrıları için de etkili olan %67 oranında  organik tarım içeriğine sahip bu ürün ince ve kolay emilimli dokusuyla hızlıca etki eder. Ardından bıraktığı mentol etkisiyle de ağrıyan bölgede rahatlama sağlar. Bu tedavi edici jel ile egzersiz veriminiz artacak ve yorulmuş kaslarınız hızlıca iyileşecek. 

İçerik ve Bitki Özellikleri

- % 2,4 saf lavanta AOP esansı: Kas ve eklemlerdeki ağrıları giderir.
- % 66 organik aloe vera jeli: Onarım sağlar.
- % 3 organik gliserin
- % 2,25 organik susam yağı: Romatit artrit, eklem ağrılarını ve ödemi tedavi eder. 
- % 1 zeytinden çekilmiş skualen özü
- % 2,5 organik erkeçsakalı ve arnika yağı özü: Ezik ve morarmaları iyileştirir. Kaslardaki yangıyı tedavi eder.
- % 2 organik hidrogliserin özü
- % 0,1 organik biberiye esansı: Kaslara daha fazla oksijen taşınmasını sağlar. 
- % 1,5 şeytan pençesi yağı özü: Eklem ağrılarının ve iltihabın geçirilmesine yardımcı olur. 


Ağrıyan bölgenin üzerine nazik masaj hareketleriyle uygulayınız. Durulamayınız. Yağlı bir doku bırakmaz ve hızlıca emilir. İçeriğinde mentol olduğundan yüz ve genital bölgelere uygulamaktan kaçınınız. 

Birsen Soylu

20.06.2016

Ayaklarımdan bir ameliyat oldum. Şiddetli ağrım vardı. Bazen uyuyamıyordum bile. Bir dergide okudum denemek istedim. Bir jelin bu kadar iyi geleceğini hiç düşünmemiştim. Sabah akşam sürüyorum. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

Yasemin Zırhlı

20.06.2016

Kesinlikle harika bir jel. Crossfit e başladım. Ama desrlerden sonra ağrıdan üzerimi çıkartıcak mecalim kalmıyordu. Spor hocamın önerisi üzerine aldım. Birkaç dakika içinde içinde ağrılarımı geçirdi. Hatta sporla alakası olmayan kulunç ağrılarıma bile iyi geldi. Ödediğim her kuruşa değer.

powered by esproit