98 True True Saf Lavanta Bitki Çayı //www.lcdb.com.tr/B2C/lcdb.com.tr/Images/Product/ProductZoomImage/97-çay.jpg 97 1 1
Saf Lavanta Bitki Çayı

Saf Lavanta Bitki Çayı

50,00 TL
(2)
Adet :
Uykusuzluk ve uyku düzensizlikleri hayat kalitenizi negatif yönde etkiler, vücut dayanıklılığınızı ve bağışıklık sisteminizi düşürür. Saf lavanta terapisini deneyin! Çünkü saf lavantanın stresi ve gerginliği gidererek uykusuzluk, baş ağrısı ve migren gibi hastalıkları tedavi ettiği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. Yatmadan önce saf lavanta çayı hazırlayın ve yastığınıza birkaç damla saf lavanta esansiyel yağı damlatın. Saf lavanta sizin stres ve gerginliğinizi bırakarak  rahat bir şekilde uyumanıza yardımcı olacak ve kendinizi çok daha enerjik hissedeceksiniz.  
Bununla beraber sindirimi rahatlatma ve mide fonksiyonlarını iyileştirme özelliğine sahip saf lavanta çayını yemeklerin ardından bir kaç yaprak taze nane ile katarak içebilirsiniz. 
İçerik ve Bitkisel Özellikler:
%100  doğal saf lavanta çiçeği:  Yatıştırır ve sindirimi rahatlatır.  

*Lavantaterapi nedir?  %100 doğal ve organik bir şekilde yetiştirilmiş saf lavantanın cilt problemlerini iyileştirici, rahatlatıcı ve gerginliği yatıştırıcı özelliklerinin vurgulandığı bir terapidir. Banyo, masaj ve diğer terapiler içinde  AOP etiketli saf lavanta esansiyel yağı, lavanta suyu, saf  lavanta çayı deneyimlenir. 


Sıcak su ilave edilerek hazırlanır. Suyun kaynar olmamasına dikkat edilmelidir. Üzeri kapatılır ve 1 ya da 2 dakika demlenmesi için bekletilir. 
Bir Öneri
Saf lavantayı muhallebi, tart veya dondurma gibi günlük tatlılarınızda da kullanabilirsiniz. Bunun için 1 çay poşeti 1/4 litre sıcak süt ile karıştırılır. Böylelikle hem saf lavanta aroması, hem de sindirimi rahatlatıcı özelliklerinin süte geçmesi sağlanır.  

Asuman Akgun

19.07.2016

Annem Bu son olaylardan biraz gergin günler geçiriyordu. Ailemizde en çok o etkilendi. Uyuyamıyordu ve sürekli gergindi. Zaten bir sürü kalp ve tansiyon ilacı kullandığı için bunun için bir tane daha ilaç almasını istemedim. Gün içerisinde veya yatmadan 1 fincan içmesini söyledim. Hem çok daha rahat uyuyor, hem de kendini daha iyi hissediyor.

Handan Yüce

19.07.2016

Ne yesem karnım şişiyor ve gaz yapıyordu. Bu ailesel birşey. Ama ilaç kullanmak pek istemedim. Lavanta çayının sindirimi hızlandırdığını okudum. Yemeklerden sonra bir fincan mutlaka içiyorum. Midem çok rahatlıyor. Bu kadar kolaylıkla çözüleceği aklıma gelmezdi. Karnımın eski şişkinliği de kalmadı. Çantama mutlaka 1-2 poşet atıyorum. Gün için de ne zaman ihtiyacımın olacağı belli olmaz:)))

powered by esproit